Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi yürekin bir parça değil çabucak bir araba hekimin icazetı gerekir ve keyif müesses raporuna gerek duyulur. Hamilelik boyunca takip edeni yapılan bebeğin sakatlık ya da tembel ritimlerinin olmadığı kesinleştiği gibi durumlarda terapotik kürtaj (iyileştirme yalnızçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma aksiyonlemi esnasında Umumi anestezi ya da Yöresel anestezi uygulanır. şahsiyet Umumi anesteziye düzenınacak ise işlem öncesi 4 vakit denli oral kurumı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise ya da önceden gestaltlmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kürtaj gestaltlır. Ama kişinin eskiden yaptırmış olduğu kürtajları var ise ya da alışılagelen tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel anestezi gestaltlabilir. Yöresel anestezi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel darular ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) maksat ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından gestaltlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Araştırma ve rahim (uterus) gestaltsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an denli sürer. Yöresel anestezi ile 15 an denli, Umumi anestezi ile 30 an denli sonrasında isim aşiyan platformına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak yalnızçlı Hekim tarafından darular önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında isim Muayene yalnızçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son sayı tarihi bakımından meşru olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma meşru boşaltma ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile alakadar bu işlem yalnızca eksikli tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve rahatsız ortada muzlim kalmaktadır. Gebede kritik bir hastalık mevcut ise ve yüklü kalma durumu isim yürekin riziko oluşturuyor ise ya da hamilelik boyunca zararlı olan münhasıran kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı darular var ise kişiye terapotik kürtaj (iyileştirme yalnızçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir