Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman görev aldığından, sigaraya benzemekle omuz omuza, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki gibi yanma anlayışlemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan kişiler için bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek için belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en makro duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışhunrizklarını değiştirmek ve insanoğluın daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets tutmak için kökleşik sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine munis olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanımı için tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki duman özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu muamele, dumanün yanması yerine, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kabul etmek için belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, kullanımı da mevzii yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilişkin yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan daha az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanımı haysiyetiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara gibi özge duman ürünleri gibi bağımlılık bünyecı olabileceği dair ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Bazı dirlik örgütleri, Heets gibi duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve özge dirlik problemlerine sebep olabileceğinden kaygı etmektedirler. Ayrıca, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri bile ağız kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için daha az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan kişiler için yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için daha az zararlı olduğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanımı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına munis şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve dirlik önerilerine munis şekilde kullanmalıdırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir