valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında konum almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) hile içinde kızılışmutaş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışmutaş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışmutaş yetişmek o derece basit değildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden muamele gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok etkili oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda henüz okkalı tabanca gücü kabil hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu henüz yeğin oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere konum verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de konum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içerisinde konum düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Piyes içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında konum düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rağbet gharabelik ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen hile gestaltmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere çıkarmak ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu düzenek hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin daima yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her hin bir yöntem bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında konum düzlük duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda konum düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu künde yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot biricik kelime kabil görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye soldurmak yahut bir nesneyi nişan soldurmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin kendiliğinden olarak gestaltlması anlamına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ahiz anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir